Informācija par sadaļas autoriem.

Aleksandrs Feļtins
Kopš 2013. gada strādā RPA “Rīgas pilsētas arhitekta birojs” par projektu vadītāju. Aleksandrs pēta Rīgas Pēckara dzīvokļu kvartālus, pētījumos galveno uzmanību pievēršot apbūvētas vides morfoloģiskai analīzei pamatojot izvēlētās analīzes kategorijas, izejot no pētāmas problēmas specifikas. Aleksandrs ir projekta sociālās un telpiskās daļas vadītājs.

Toms Bricis

Kopš 2011. gada strādā arī VSIA “Latvijas Televīzija”, ieņemot laika ziņu moderatora amatu, bet no 2013. gada laika ziņu redaktora amatu, kura galvenie uzdevumi ir meteoroloģiskās informācijas sagatavošana moderēšanai, kā arī grafisko materiālu izveidei nepieciešamo datu apkopošana un interpretēšana. Paralēli ikdienas darbam lasa lekcijas un izglītojošus seminārus visiem, kam meteoroloģijas zināšanas ir būtiskas, piemēram, āra aktīvās atpūtas un sporta veidu pārstāvjiem.

Viesturs Celmiņš, sociālantropologs.

Viesturs pēta pilsētu attīstību, liela mēroga celtņu plānošanu un stratēģisko analīzi.  Viesturs ir bijis Fulbraita stipendiāts Ņūskūlas Universitātē Ņujorkā un ESRC stipendiāts Kembridžas universitātē. Šobrīd sniedz konsultācijas un lasa lekcijas Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa Universitātē

Jānis Donis

Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” pētnieks. “Silavā” strādā kopš 1995.gada. Pētījumi saistībā ar GIS un attālās izpētes jautājumiem meža resursu, kā arī ainavas aspektu novērtēšanā kopš 1999.gada.

 

Save

Save

Save