2008. gada 25. aprīlī tika pasniegta Rīgas pilsētas Gada balva arhitektūrā, to saņēma ― projektēšanas grupa Arhitektonika par biroju ēku Ķīpsalā, Matrožu ielā 15, Arhitektonika, arhitekti I.Lazdiņš, J.Kravalis, G.Barons, M.Dakteris, K.Suipe, piedaloties H.Sinkevičam.

Veiksmīgāko 2007. gada būvi Rīgā noteica Domes deputātu balsojums, izsakot viedokli par ēkām, kas atrodas zīmīgās pilsētas vietās ar atzīstamu arhitektūras kvalitāti.

Ar Rīgas balvai izvirzītajiem būvobjektiem, var iepazīties - pretendenti.

Rīgas pilsētas  Gada balva arhitektūrā / 2006

2007. gada 16. aprīlī Rīgas mērs Jānis Birks un pilsētas arhitekts Jānis Dripe pasniedza Rīgas pilsētas Gada balvu arhitektūrā. To saņēma - "Arhitekta J.Pogas birojs" par VEF 1 un 1a korpusu pārbūvi Brīvības gatvē 214. Balvā arhitekti saņēma arī 200 latus.

Veiksmīgāko 2006. gada būvi Rīgā noteica Domes deputātu balsojums, izsakot viedokli par ēkām, kas atrodas zīmīgās pilsētas vietās ar atzīstamu arhitektūras kvalitāti.

Rīgas pilsētas Gada balvas pasniegšana notika Latvijas Arhitektu savienības organizētajā Latvijas arhitektūras 2006.gada balvas pasniegšanas ceremonijā šī gada 16. aprīlī pulksten 18.40 Dailes teātrī.