Vairāk par notikumu šeit

“Archi Tech Riga” turpinās un pārtop meetup grupā

Aprīļa sākumā interjera dizaina centrā “Xcelsior”, Uzvaras bulvārī 9, Rīgā, norisinājās arhitektūras un tehnoloģiju nedēļa ar mērķi iepazīstināt ar praktisku jauno tehnoloģiju pielietojumu, lai inovācijas no "laboratorijas nokļūtu līdz projektētājam".  

Archi Tech Riga atskata video: https://vimeo.com/govr/architechweekriga

“Archi Tech Riga” nedēļas notikumos kopā klātienē pulcējās vairāk kā 100 dalībnieku - arhitekti, inženieri, programmētāji, attīstītāji, studenti, kā arī citi jomas profesionāļi un interesenti, kuri dalījās savā pieredzē un viedokļos par tehnoloģiju praktisku lietojumu, efektivitāti un konkurētspējas palielināšanu.

“Ar “Archi Tech Riga” nedēļu esam aizsākuši jaunu lappusi arhitektūras un tehnoloģiju sadarbībā. ‘Archi Tech Riga’ misija ir inovācijas un progresu iznest ārpus startup laboratorijām līdz profesionāļiem un“atļaut”notikt progresam profesionāļu prātos,“ piebilst Go VR studio dibinātāja un projekta kuratore Gunita Kuļikovska.

Arhitektūras un tehnoloģiju nedēļa pāraugusi “Archi Tech Riga meetup” grupā. Tās ietvaros tiks organizētas jaunas tikšanās un apskatīti citi jauno tehnoloģiju aspekti. Grupas dalībnieki var izmantot šo platformu, lai ierosinātu tematus un pulcētu domubiedrus.

Nedēļas ietvaros Latvijas startap uzņēmumi prezentēja tādas tehnoloģijas kā 3D printēšana (Baltic3D.eu), 3D skenēšana (3DDati), “gudrās mājas”(iSTABAI), būvniecības vadības sistēmas (Orocon) un virtuālā realitāte (Go VR Studio).

“Archi Tech Riga” nedēļas pasākumus rīkoja “Go VR Studio”, atbalstīja “Xcelsior, Rīgas Pilsētas galvenā arhitekta birojs, alus darītava “Valmiermuiža”, piedaloties partneriem no Baltic3D.eu, 3DDati, iSTABAI, Orocon.

Plašāka informācija: www.architechriga.com

Meetup grupa: www.meetup.com/Riga-Archi-Tech-Meetup/

 

Papildu informācija medijiem:

Gunita Kuļikovska
Go VR Studio dibinātāja/ Archi Tech Riga kuratore
+37126881469