No 30.marta līdz 6.aprīlim Rīgā norisināsies arhitektūras un jauno tehnoloģiju nedēļa ARCHI TECH RIGA (www.architechriga.com), kuras mērķis ir iepazīstināt ar praktisku jauno tehnoloģiju pielietojumu, lai inovācijas no "laboratorijas nokļūtu līdz projektētājam".
Nedēļas ietvaros norisināsies divas praktiskas apmācības arhitektūras un būvniecības industrijas pārstāvjiem, uz kurām vietu skaits ir ierobežots:
31.martā – 3D printēšanas darbnīca,
6. aprīlī – virtuālās realitātes izmantošanas apmācība.
Katru vakaru noritēs semi-formālas tikšanās jeb meetapi, ko projekta iniciatori ir aizņēmušies no startap vides. Meetapos būs iespēja uzzināt par tehnoloģiskiem risinājumiem, kas būtiski uzlabo profesionāļu darba efektivitāti:
- 3D printēšana un skenēšana
- IoT(Internet of Things), "smart home"
- Smart/Big data analītika būvniecības procesā
- virtuālā realitāte
Turklāt risinājumu autori ir profesionāļi te pat Latvijā, kas savu pozīciju iezīmē uz pasaules kartes. Tikšanās domātas, lai ne tikai uzzinātu par tehnoloģiju lietojumu, bet arī savstarpēji sapazītos un veidotu patīkamu atvērtu domapmaiņas vidi profesionāļu starpā.
ARCHI TECH RIGA nedēļas manifestācijā 30.martā plkst. 19:00 tiks atklāts arī līdz šim unikāls projekts sadarbībā ar koncertzāli Lielais Dzintars. Lielais Dzintars ir pirmā koncertzāle pasaulē, kuru iespējams pilnībā izstaigāt neatkarīgi no atrašānās vietas. Tiem, kas vēl nav bijuši jaunajā koncertzālē, būs iespēja to virtuāli apmeklēt unizbaudīt pilnīgu klātbūtnes sajūtu.
Norises vieta: xcelsior, Uzvaras bulvāris 9
www.architechriga.com
www.facebook.com/GoVRstudio